a-gift-for-you-giftbox-lash-extend
'A gift for you' Gift Box Lash eXtend
Give the gift of beauty. Give the gift of confidence. Giftbox from Lash eXtend with mascara, eye liner, foam cleanser and cleanser
€ 19,95
excl. btw
€ 24,14
incl. btw
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 
Op zoek naar een cadeau voor de feestdagen dat een vleugje luxe en een moment van zelfzorg met zich meebrengt? Deze Lash eXtend  A Gift For You kadodoos is de perfecte manier om iemand speciaal te verwennen deze feestdagen. Prachtig verpakt en zorgvuldig samengesteld, bevat deze set alles wat je nodig hebt voor stralende, perfect verzorgde wimpers: een rijke mascara, een precieze eyeliner, een milde reinigingsschuim en onze verzachtende oogreiniger.
 
Of het nu voor een vriend(in), een familielid of iemand is die wat extra glans verdient, deze geschenkdoos is een heerlijke manier om te laten zien dat je gewaardeerd wordt. Deel de magie van de feestdagen met een cadeau dat elke dag een beetje glamoureuzer maakt.
Geef schoonheid cadeau. Geef zelfvertrouwen cadeau.

Inhoud: Mascara 10ml, zwart
             Eyeliner 5ml, zwart
             Foam Cleanser 30ml
             Cleanser 10ml